logo
+421 904 932 034 | bestfish@bestfish.sk Sledujte nás na

Tichý vzduchovací kompresor do akvária? Ferplast AirFizz 50, 100, 200 a 400

 

Hľadáte do svojho akvária vzduchovací motorček? Podľa akých parametrov sa rozhodujete pre výber okysličovača do akvária? Výkon? Hlučnosť? Rozmer? Spoľahlivosť? Alebo všetky tieto spomenuté parametre?

Veľa zákazníkov sa rozhoduje hlavne podľa hlučnosti. Práve preto sme sa aj rozhodli napísať tento článok a nahrať k nemu video. Rukami nám prešlo mnoho vzduchovacích kompresorov, kvalitné a aj menej kvalitné a musíme zhodnotiť, že vzduchovacie kompresory Ferplast Airfizz sú najkvalitnejšie aké sme mali v rukách.

Často sa stáva, že nám volá zákazník alebo k nám príde do predajne a pýta sa, "aký zvoliť okysličovač do akvária?". Vzápetí z neho výjde, že on chce len niečo lacné. Vravíme v poriadku, "ale v ktorej miestnosti máte akvárium?". Veľmi častá odpoveď je obývačka alebo spálňa (detská izba). "A aké veľké máte akváriu (aby sme vedeli vybrať veľkosť)?" Podľa jeho odpovedi mu ukážeme najlacnejší vzduchovací kompresor aký máme a jeho reakcia je "ach veď to je hlučné". No povedali ste, že chcete lacný kompresor. Páči sa. :) 

Kľudne by sme mohli tlačiť "omáčky" do zákazníka, že to nebude až tak počuť a pod... No to nie je náš prípad. Ukážeme mu Ferplast AirFizz. Hneď na začiatok mu vysvetlím, že v balení už má vzduchovaciu hadičku (2m) a spätný ventil. Samostatne tieto veci stoja aj 3€ ale tu je to v balení. Následne zapnem vzduchovací kompresor Ferplast a jeho reakcia je "ja nič nepočujem". Veď preto Vám ho ukazujem. 

Cca 90% zákazníkov odíde s Ferplast Airfizz. Spoľahlivosť tohto vzduchovacieho kompresora do akvária je 100%.  Pozrite si naše video a posúďte sami. 

 

 
  • tichý vzduchovací kompresor do akvária
Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.