logo
+421 904 932 034 | bestfish@bestfish.sk Sledujte nás na

Skrinka pod akvárium Aquael Cabinet Shrimp Set 30

 
Rozmýšľate nad kúpou nano akvária? No neviete na čo položíte akvárium? Rozmýšľate nad tým, že akvárium položíte na bežnú skrinku alebo komodu?
 
Ak práve hľadáte skrinku pod svoje nano akvárium, pozrite si naše video, ktoré sme natočili na skrinku od firmy Aquael. Množstvo akvaristov ani nevie, že firma Aquael má takúto skrinku v ponuke. Skrinka je stavaná originál pre sety Aquael Shrimp Set. Rozmer 29x29x90 cm a nosnosť 60kg bude na nano akvárium maximálne postačovať. Ak zvažujete, že položíte svoje malé akvárium na bežnú skrinku alebo komodu, tak najprv zvážte či daná skrinka udrží toľko kilogramov. Napríklad 30 litrové založené akvárium môže mať aj cez 40 kilogramov. Udrží to vaša skrinka?
 
Ďalej sa môžeme pozrieť na celkový vzhľad skrinky. Ak položíte mini akvárium na veľkú skrinku, tak to nemusí vyzerať veľmi dobre. Skrinka, na ktorú akvárium umiestnite, by mala mať elegantný dizajn, ktorý by nielen dokonale ladil s akváriom a jeho interiérom, ale aby zároveň tvoril originálny kúsok dekorácie miestnosti. Osobne si myslíme, že biele alebo čierne prevedenie skrinky, zapadne do každej miestnosti. 
 
A čo cena skrinky? Veľa akvaristov si povie "ja si skrinku pod akvárium viem vyrobiť aj sám". V tomto prípade je potrebné si rozlíšiť slovné spojenie "chcem postaviť" a "musím postaviť". Už aj my sme si postavili skrinku pod nano akvárium. No musíme zhodnotiť, že to jednak nevyzeralo veľmi dobre, stabilita skrinky bola smiešna (a to sme ju skúšali postaviť rôznymi spôsobmi) a v neposlednom rade materiál na podobnú skrinku bol cca 70€ a v tejto cene ešte nie sú zahrnuté pánty a predné dvierka na zatváranie skrinky + systém na otváranie. Ak by sme to všetko zahrnuli do ceny, tak svojpomocná skrinka by mohla stáť aj cez 100€ (pri bežne dostupných materiáloch). Stojí to za to? Ak ste domáci kutil a rád si vyrábate veci sami, tak choďte do toho, ak sa Vám ale nechce zháňať materiál a chcece kúpiť hotovú vec a mať istotu kvalitného produktu, tak si potom pozrite nasledujúce video a zvážte kúpu skrinky od firmy Aquael.
 
 
 
  • skrinka pod akvárium
Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.