logo
+421 904 932 034 | bestfish@bestfish.sk Sledujte nás na

O nás

Vitajte v našom internetovom obchode s chovateľskými a rybárskými potrebami. 

 

Dobrý deň, 

Volám sa Matej Sučka a som zakladateľom internetového obchodu s chovateľskými a rybárskými potrebami www.bestfish.sk. Od malička som vyrastal v prostredí akváriových rybyčiek, mačiek, psov, papagájov, hadov, škrečkov, zajacov a iných zvierat, keďže môj otec mal predajňu s chovateľkými potrebami a rybárskými potrebami. Neskôr som s ním začal chodiť aj na ryby a tešiť sa zo svojich prvých úlovkov. Chodil som po rôzných burzách na Slovensku a Česku. Neskôr som si zariadil aj akvárium, ktoré mi otec pomáhal každý mesiac čistiť a starať sa oň. 

Keď som bol starší začal som otcovi pomáhať v jeho hobby (práci) a dosť ma to bavilo. Zo začiatku som nevedel pomáhať a dávať rady zákazníkom pretože som bol tiež len "amatér" a veci som videl z iného uhlu pohľadu ako on. Otec mi ponúkol prácu v jeho obchode a ja som to prijal. Väčšina veci bola pre mňa neznámych ale po čase som sa ich naučil a čo viac môj otec, ktorý má 30 ročné (ak to práve čítate tak to už je aj viac) skúsenosti s akvaristikou a chovateľstvom mi začal pomaly predávať svoje skúsenosti a informácie, ktoré nazbieral. 

Keďze môj otec je "stará trieda" a technológia mu nič nehovorí, rozhodol som sa založiť si tento internetový obchod a ponúknuť zákazníkom aj moje skúsenosti s akvaristikou a chovateľstvom. 

Neskôr sme sa s otcom pustili aj do renovácie jeho chovne akvaríjnych rýb a to hlavne aj kvôli tomu aby som vedel svojím zákazníkom podať rady a typy, ktoré iný predajcovia nevedia. 

V roku 2018 sme sa rozhodli založiť si aj profesionálnu firmu na lepenie, realizáciu, zhotovovanie a údržbu akvárií, pretože aj v tomto má skúsenosti môj otec, ktoré mi odovzdáva. 

 

AKVARISTIKA - Chov a predaj akvarijných rýb, krmív, liečiv, rastlín a príslušenstva. Lepenie a opravy lepených akvárii a poradenstvo.

CHOVATEĽSKÉ POTREBY - Predaj drobných hlodavcov, krmív a príslušenstva.

PSY A MAČKY - Predaj krmív, pochúťok, obojkov, vodítok, hračiek ale aj iných pomôcok.

RYBÁRSKE POTREBY - Predaj udíc, navijákov, vlascov, šnúr, umelých a živých nástrah, krmív a široký sortiment potrieb.

 
Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.