logo
+421 904 932 034 | bestfish@bestfish.sk Sledujte nás na

Články a videá

Kvalitný CO2 set do akvária? Jednoznačne Strideways PRO CO2 Regulator.

Ak hľadáte kvalitný CO2 set alebo chcete vymeniť starý CO2 set za nový, tak ste na správnom mieste. Počas nášho pôsobenia nám cez ruky už prešli "nejaké" tie CO2 sety.
čítaj viac

Tichý vzduchovací kompresor do akvária? Ferplast AirFizz 50, 100, 200 a 400

Hľadáte do svojho akvária vzduchovací motorček? Podľa akých parametrov sa rozhodujete pre výber okysličovača do akvária? Výkon? Hlučnosť? Rozmer? Spoľahlivosť?
čítaj viac

Skrinka pod akvárium Aquael Cabinet Shrimp Set 30

Rozmýšľate nad kúpou nano akvária? No neviete na čo položíte akvárium? Rozmýšľate nad tým, že akvárium položíte na bežnú skrinku alebo komodu?
čítaj viac

Ako založiť akvárium?

Určite to poznáte idete k doktorovi, do reštaurácie alebo k priateľom na návšetvu a uvidíte tam akvárium. Poviete si "wow", tiež by som chcel podobné.
čítaj viac

Najčastejšie choroby akváriových rýb a ich liečenie + Video

4 najčastejšie choroby akváriových rýb, ktoré bežný začiatočník v akvaristike nepozná a môžu mu znepríjemniť jeho novú záľubu.
čítaj viac

Led trubica do akvária Aquael Leddy Tube RetroFit + Video

Ak chcete vymeniť neónové žiarivky za LED osvetlenie tak práve tento článok je pre Vás určený.
čítaj viac

Odkaľovač do akvária Tetra GC 30, GC 40, GC 50 + Video

Dobrý odkaľovač do akvária je dôležitý pre správne odstránenie nečistôt zo dna akvária. Práve preto sme natočili video a napísali tento článok aby sme Vám priblížili tento produkt.
čítaj viac

Nové krmivo Oven-Baked Tradition, krmivo, ktoré je iné než všetky ostatné

Áno, áno a ešte raz áno, to čo je napísane v názve článku je pravda. Krmivo Oven-Baked Tradition je iné ako všetky ostatné a to tým, že krmivo pre psov a mačky je pečené v rúre, čo robí z krmiva úplnú novinku na Slovenskom trhu.
čítaj viac
Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.